Yhteystiedot


Yhteydenottolomake löytyy sivun alareunasta.

 

KUORON YHTEYSTIEDOT, KUORONJOHTAJAT, HALLITUS JA MUUT VASTUUT 2017.

       
Tehtävä Nimi Puh.nro Sähkö
    .P .
Laulunjohtaja Mari Sillanpää 0405334475 mari.sillanpaa(at)gmail.com
Laulunjohtaja Heli Uusimäki 0405168333 heliuusimaki(at)hotmail.com
Laulunjohtaja, seniorit Erkki Keskinen 0407007041 erkki.keskinen36(at)gmail.com
. . . .
Puheenjohtaja Hannu Pajunpää 0445715726 hannu.pajunpaa(at)fimnet.fi
Vara-pj Markku Ojaniemi 0405707690 markku.ojaniemi(at)gmail.com
Sihteeri Arto Alapiha 0447250820 arto.alapiha(at)kpedu.fi
Taloudenhoitaja Markku Kallvikbacka 0407343718 markku.kallvikbacka(at)outlook.com
Isäntä Reino Heinonen 0405419310 reino.heinonen(at)kokkola.fi
Laulajajäsen Hannu Teirikangas 0440310669 hannu.teirikangas(at)anvianet.fi
.      
SENIORIT      
Laulunjohtaja Erkki Keskinen 0407007041  erkki.keskinen36(at)gmail.com
Oltermanni Erkki Koittola 0400269990 erkki.koittola(at)gmail.com
Sihteeri Mikko Finnilä 0443333480 mofinnila(at)gmail.com
.      
Muut vastuuhenkilöt
Klubimestari Markku Ojaniemi
0405707690
markku.ojaniemi(at)gmail.com 
vara Juhani Vitka
0400915901
juhani.vitka(at)gmail.com
Varasihteeri Seppo Harju
0503421216
seppo.harju(at)kpnet.fi
Apuisäntä Osmo Anttila
0505974065
osmo.anttila(at)gmail.com
Toiminnantarkastajat Jaakko Hölsö ja Reino Porko
Toiminnantarkastajat, vara Päivö Aalto ja Teuvo Tiainen
.    
Musiikkilautakunta    
Puheenjohtaja Mari Sillanpää
Varapuheenjohtajat Heli Uusimäki ja Erkki Keskinen
T1 Kari Kalliokoski, varalla Hannu Teirikangas
T2 Olli Lehtimäki, varalla Markku Ojaniemi
B1 Asko Syrjälä, varalla Markku Kallvikbacka
B2 Päivö Aalto, varalla Reino Heinonen
.    
Ääntenvalvojat
T1 Kari Kalliokoski, vara Pentti Keski-Korpela
   
T2 Olli Lehtimäki, vara Markku Ojaniemi
   
B1 Asko Syrjälä, vara Markku Kallvikbacka
   
B2 vars. Pentti Laukkonen, vara Jorma Nissilä
 
  .W    
Julkaisuvarastonhoitaja Olli Lehtimäki
Lipunkantajat Eino Björkbacka ja Pentti Laukkonen
Webmaster Hannu Teirikangas
Kalustonhoitaja Hallitus nimeää
.    
Julkaisutoimikunta Hannu Pajunpää, Markku Ojaniemi, Hannu Teirikangas, Asko Syrjälä, Markku Kallvikbacka
Talotoimikunta Markku Ojaniemi, Jussi Vitka ja Erkki Koittola
Huvitoimikunta 1. basso
Lauluveikkojen edustaja taloyhtiössä Juhani Vitka ja Erkki Koittola
Sulasol-piirin edustaja Markku Ojaniemi
Keskipohjanmaan kulttuuriliiton edustaja Hannu Pajunpää
SMKL aluevaltuuston edustaja Hannu Pajunpää

Sinun nimesi (vaaditaan) - Your Name (required)

Sähköpostiosoitteesi (vaaditaan) - Your Email (required)

Kotisivusi (valinnainen tieto) - Your URL (optional)

Viestin otsikko - Subject

Viestin teksti - Your Message

Kirjoita kuvassa oleva teksti - Input this code:
captcha

 


Päivitetty 27.3.2017 / Hannu T.